Využite všetky možnosti skladovej karty

5. septembra 2021

Trápite sa s rozhodovaním a správnym identifikovaním najlepšie alebo najhoršie predajných artiklov?

 

Máte príliš veľa alebo málo tovaru na sklade?

 

Trvá dlhé hodiny nahodiť nové položky na sklad?

 

Musíte pre každú veľkosť a farbu jedného artikla vytvárať samostatné karty?

 

Či predávať na internete alebo v kamennom obchode alebo kombinujete oba spôsoby predaja, je manažment skladu základom Vášho ekonomického úspechu.

 

Práca s papierom a perom už je našťastie v minulosti. Nielen preto, že už podobné metódy nestačia časovo ale ani výstupmi a funkciami. Našťastie An systems má skladový systém, ktorý je pre Vás pripravený funkciami, ktoré Vám prináša funkcie budúcnosti už dnes.

 

Je jednoduchý, ale zároveň komplexne pokrýva široké spektrum možností, ktoré optimalizujú procesy a ušetria tisíce EUR ročne.

 

Či pri rýchlejšej logistike a hromadných operáciách, urýchľujúcich obrátku tovaru a tým aj zlepšujú predaj. Tým najzákladnejším prvkom, od ktorého sa odvíjajú Vaše budúce výhody, je skladová karta. Niečo čo v minulosti predstavoval list papiera, kde sa značili pohyby tovaru, je dnes vysoko parametrizovateľný záznam údajov, pre potreby skladu, logistiky, reportingu či e-shopu. Ak ste v minulosti museli mať, pre každú farbu a veľkosť, to je už minulosťou. Skladová karta v An systems ušetrí hodiny pri naskladňovaní nových položiek. Samozrejmosťou je možnosť vytvárať nové karty importom z dátových súborov alebo EDI rozhrania.

Medzi ďalšie výhody skladových kariet An systems patria:

  • Evidencia sériových čísel pre potreby elektro produktov (mobily, PC, … )

  • Prehľad kompletnej histórie cien (veľkoobchod, maloobchod, e-shop, cudzia mena)

  • Prehľad stavu zásob jednotlivých skladov podľa atribútov – evidenčný stav zásob, stav objednávok, stav zákaziek, stav blokovaný, voľný stav

  • Rozhranie skladovej karty umožňuje prehľad všetkých pohybov na produkte, sledovanie obrátky, marže, ziskovosti

  • Možnosť hromadných zmien atribútov na skladovej karte

  • Skladová karta obsahuje voliteľné jazykové verzie všetkých atribútov a popisov skladovej karty – pre potreby viacjazyčných e-shopov

 

Opýtajte sa preto nabudúce, keď budete optimalizovať logistiku či Váš súčasný systém poskytuje všetky možnosti a urýchľuje Vám prácu alebo ju sťažuje. Skladová karta je len začiatkom všetkých výhod, ktoré poskytuje celý skladový systém. Preto je čas urobiť zmenu k lepšiemu, zorganizovať sklad a začať predávať. Máte aj vy nejaké tipy, triky alebo otázky, neváhajte a kontaktujte nás.

 

Pokiaľ ste sa našli v niektorom z vyššie menovaných možností využitie alebo by ste o ňom radi vedeli viac, napíšte nám a my Vám radi ukážeme, ako Vám môže An systems pomôcť sa vyvíjať alebo zefektívniť Vaše procesy.