Viac spokojných zákazníkov - vybavené

Automatická expedícia pre e-shop zrýchli dodanie tovaru zákazníkom.

Automatizácia je kľúčom k úspechu.

    • Využite sklady predajní na expedíciu
    • Ušetrite tisíce na tovare skladom
    • Optimalizácia a automatizácia 21. Storočia

Máte internetový obchod a k nemu jeden expedičný sklad alebo sieť predajní, ktorú potrebujete integrovať do internetového obchodu a využiť automatizovanú expedíciu zo všetkých skladov? Pre ANS to nie je problém. Nastavíme expedičný proces tak ako Vám to bude vyhovovať, prípadne Vám poradíme ako to optimalizovať.

Predstavte si, že vaša firma prevádzkuje sieť predajní. K tejto sieti predajní napojíte e-shop. Automatická expedícia zabezpečí, že po prijatí novej objednávky overí bezhotovostnú platbu, skontroluje dostupnosť tovaru na predajniach. Informuje najvýhodnejšie zásobovanú predajňu, aby tovar zarezervovala a pripravila tovar na expedíciu.
Čo znie ako jednoduchá záležitosť je rokmi overený proces, ktorý sme zabezpečili viacerými kontrolnými a automatizovanými mechanizmami, ktoré vám dávajú istotu, že chyby a správanie sa ľudského faktoru sú eliminované na minimum.
Logistika e-shopu sa tak dostáva na úroveň, kde existencia centrálneho skladu je eliminovaná a úspory na nákup tovaru sa menia na zisk z optimalizácie a automatizácie.

PREČO VYUŽÍVAŤ AUTOMATICKÚ EXPEDÍCIU?

Využite maximum z tovaru, ktorý máte.

Zrýchlite expedíciu = zrýchlite príjem peňazí

Dajte silu do rúk zamestnancom

Zlepšite zákaznícku skúsenosť

CHCETE SA PORADIŤ S NAŠIM EXPERTOM?

Kontaktujte nás a získajte viac info a nezáväznú ponuku