Firemný informačný systém 21. storočia

Objavte firemný informačný systém AN Systems a získajte náskok nad konkurenciou.

Firemný informačný systém je kľúčovým pilierom pre efektívne riadenie a rast vášho podniku. V AN Systems sme pripravení poskytnúť vám všetky potrebné nástroje a znalosti na vytvorenie a úspešnú implementáciu vášho vlastného firemného informačného systému. Kontaktujte nás ešte dnes a začnite využívať všetky výhody, ktoré vám ponúka moderný firemný informačný systém.

Firemný informačný systém AN Systems ponúka

Firemný informačný systém prepája procesy celej firmy.

Naša flexibilná a modulárná architektúra firemného informačného systému umožňuje jednoduchú integráciu s existujúcimi IT systémami vo vašej spoločnosti. S vysokou mierou bezpečnosti a spoľahlivosti vám poskytujeme istotu, že vaše dôležité podnikové údaje budú chránené.
Zistite viac TU >

Informačný systém podľa vašich potrieb

AN Systems podnikový informačný systém je šitý na mieru každému nášmu klientovi. Nemyslím tým, že ho programujeme vždy od začiatku, ale to že je implementovaný podľa potrieb a procesov v jeho firme. Vyvíjame preto firemný informačný systém ANS systems už viac ako 30 rokov a pre každého klienta ho prispôsobujeme na mieru.
Či už ste firma čo potrebuje firemný informačný systém pre maloobchod,  veľkoobchod, pre váš eshop, informačný systém pre výrobu alebo pre služby.
podnikový systém AN Systems je pre vás.
Zistite viac >

Podnikový informačný systém v cloude.

Kdekoľvek sa nachádzate podnikový informačný systém AN Systems je bezpečne uložený v cloude a  dostupný kdekoľvek máte prístup k internetu. Firemný informačný systém ANS je dostupný online 24 hodín a 7 dní v týždni.

Vývoj informačného systému AN Systems 

Naše úsilie v oblasti vývoja informačného systému sa začalo už v roku 1991 a odvtedy nepretržite pokračuje. Sme neustále v kontakte s najnovšími trendmi vo svete podnikových informačných systémov a aktívne počúvame potreby našich klientov, či už sú to tí existujúci alebo noví. Vďaka tomu neustále rozvíjame nové funkcie a možnosti nášho podnikového informačného systému AN Systems, ktoré prinášajú výhody pre všetkých.

Skúsená implementácia = málo vrások

Naša precízna metodika a široké skúsenosti nám umožňujú dosiahnuť vysokú mieru úspešnosti a minimalizovať riziko výpadkov či problémov pri implementácii podnikového informačného. Sme presvedčení, že naše riešenie bude plne prispôsobené vašim potrebám a pomôže vám dosiahnuť efektívne riadenie a prevádzku vášho podniku.

Podnikový informačný systém s inteligentných skladovým systémom.

Naša skladová WMS platforma je plne prispôsobená potrebám 21. storočia, čo znamená, že vždy budete vedieť, kde sa váš tovar nachádza. Systém zabezpečuje bezproblémové expedovanie a naskladňovanie bez zbytočných papierových dokladov. Efektivita nášho podnikového informačného systému ANSystems závisí iba na rýchlosti a zručnosti vašich zamestnancov.

Firemný informačný systém pre mallobchod

Podnikový informačný systém AN Systems pre maloobchod?

Nezávisle od segmentu maloobchodu, podnikový informačný systém ANS ponúka optimálne riešenie pre vaše podnikanie. V rámci informačného systému ANS môžete využívať skladovú kartu, ktorá vám umožní sledovať viac ako 30 atribútov tovaru. Medzi tieto atribúty patria napríklad sezónnosť, evidencia váhy, možnosť pridania viacerých obrázkov, podpora dvoch merných jednotiek a ďalšie kľúčové údaje. Ak vás zaujíma viac informácií o našom systéme pre maloobchod, neváhajte a zistite viac ešte dnes.

firemný informačný systém pre veľkoobchod

Hľadáte podnikový informačný systém pre veľkoobchod?

Práca s podnikovým informačným systémom AN Systems v rámci veľkoobchodu môže byť náročná. Preto sme vytvorili informačný systém novej generácie, ktorý je navrhnutý tak, aby vám priniesol maximálnu výhodu. Naša platforma poskytuje širokú škálu funkcionalít, ktoré výrazne zjednodušujú prácu s podnikovým informačným systémom a urýchľujú procesy súvisiace s naskladňovaním, cenotvorbou a expedíciou tovaru. Ak vás zaujíma viac informácií o našom systéme pre veľkoobchod, neváhajte a zistite viac ešte dnes.

firemný informačný systém pre skladové systémy

Firemný informačný systém pre automatickú expedíciu?

Ak prevádzkujete internetový obchod a máte jeden expedičný sklad alebo sieť predajní, ktorú chcete integrovať do vášho internetového obchodu a využiť automatizovanú expedíciu zo všetkých skladov, s firemným informačným systémom ANSystems to nie je problém. Naši odborníci vám pomôžu nastaviť expedičný proces v rámci informačného systému ANSystems presne podľa vašich požiadaviek a prípadne vám poskytnú rady a odporúčania ako to optimalizovať. Ak vás zaujíma viac informácií o našom systéme pre automatickú expedíciu, neváhajte a zistite viac ešte dnes.

firemný informačný systém pre logistiku

Hľadáte firemný informačný systém pre logistiku?

Warehouse Management System (WMS) firemného informačného systému AN Systems bol vyvinutý s cieľom poskytnúť rýchlu a bezproblémovú správu skladu pre stredné a väčšie firmy. Kľúčom k úspechu informačného systému AN Systems je kombinácia rýchlosti a presnosti. WMS skladový manažment v rámci firemného informačného systému AN Systems automatizuje široké spektrum úloh, ktoré si len dokážete predstaviť. Ak vás zaujíma viac informácií o našom systéme pre logistiku, neváhajte a zistite viac ešte dnes.

Široké spektrum použitia

Automatizácia procesov

Optimalizácia obehu dokladov

Vysoká parametrizovateľnosť

CHCETE SA PORADIŤ S NAŠIM EXPERTOM?

Kontaktujte nás a získajte viac info a nezáväznú ponuku