Individualizovateľný ERP systém, maximálny výkon.

AN System je tvorcom a dodávateľom ERP systému, ktorý už 30 rokov pomáha firmám zvýšovať efektivitu a optimalizovať firemné procesy.

Prečo ERP systém od AN Systems

AN Systems ERP systém je československý ERP, ktorý vyvíjame v spolupráci s našimi klientami už viac ako 30 rokov. Využitie ERP systému AN Systems posúva riadenie a prepájanie firemných informačných systémov na novú úroveň. ERP AN Systems je výborný napr. na prepájanie maloobchodu, veľkoobchodu s e-shopom. ERP AN Systems dokáže efektívnym a individuálnym riešením prispieť k zvýšeniu konkurencie schopnosti vášho podnikania.

ERP systém AN Systems ponúka

ERP čo prepojí aj neprepojiteľné

Pri implentácií nášho ERP systému AN systems, sme sa stretli už naozaj s rôznymi výzvami. ERP systém AN Systems využíva, tak široké spektrum klientov a prepájali sme ho už asi s každým viac alebo menej známym ERP systémom alebo webom.
Zistite viac TU >

Individualizovateľný ERP systém

AN Systems ERP nie je krabicové riešenie. Veľmi skoro sme zistili, že urobiť jeden ERP systém, ktorý by vyhovoval každému nie je možné.
Vyvíjame preto ERP systém ANS systems už viac ako 30 rokov a pre každého klienta ho prispôsobujeme na mieru.
Či už ste firma čo potrebuje ERP pre maloobchod, ERP pre veľkoobchod, ERP pre eshop, ERP pre výrobu alebo ERP pre služby.
ERP systém AN Systems je pre vás.
Zistite viac >

ERP s dostupnosťou 24/7

Kdekoľvek sa nachádzate ERP systém AN Systems je dostupná kdekoľvek máte prístup k internetu. ERP systém ANS je cez webovú aplikáciu prístupný 24 hodín a 7 dní v týždni.

Vývoj ERP, ktorý neustále napreduje

Vývoj systému sme začali už v roku 1991. A od tohto momentu vývoj ERP pokračuje ďalej.
Sledujeme najnovšie trendy vo vývoji ERP systémov vo svete. Počúvame potreby našich existujúcich a nových klientov. Neustále vyvíjame nové funkcie ERP systému AN Systems, z ktorých benefitujú všetci.

Implementácia ERP, ktorá vás nezabolí

Každý pri výbere váha, hlavne kvôli komplikovanej implementácii. Vďaka dlhoročným skúsenostiam a tisíckam implemtácií dotiahol proces implementácia ERP priam k dokonalosti.
Opýtajte sa napr. v spoločnosti ORSAY, kde sme ho dokázali prepojiť so 100 predajniami za 30 dní.
Implementácia ERP prebehla bez jediného dňa výpadku na predajniach alebo skladoch.

ERP so AI skladovým systémom 21. storočia

Hľadáte skladový systém na úrovni Amazonu? Tak pri ERP AN Systems ste tu správne.
Naše skladové WMS riešenie je na úrovni 21. storočia, kde vždy viete kde sa tovar nachádza a jeho expedícia či naskladňovanie funguje bez papierových dokladov a efektívnosť ERP AN Systems už naráže len na rýchlosť vašich zamestnancov.

ERP Systém AN Systems pre maloobhoc

ERP Systém AN Systems pre maloobchod?

V akomkoľvek segmente maloobchodu realizujete svoje podnikanie ERP systém ANS ponúka optimálne riešenie pre vás. V ERP systéme ANS na skladovej karte môžete sledovať viac ako 30 atribútov tovaru ako napríklad sezónnosť, evidenciu váhy, viacero obrázkov, dve merné jednotky a ďalšie kľúčové údaje. Zistite viac o systéme pre maloobchod.

Hľadáte ERP systéme pre veľkoobchod

Hľadáte ERP systéme pre veľkoobchod?

Práca s ERP AN Systems pri veľkoobchodnom predaji prináša svoje úskalia. ANS vám prináša ERP systém novej generácie, ktorý myslí vo váš prospech a prináša funkcionality, ktoré maximálne uľahčujú prácu s ERP systémom a urýchľujú procesy pri naskladňovaní, oceňovaní a expedícií tovaru. Zistite viac o systéme pre veľkoobchod.

ERP systém na automatickú expedíciu

Hľadáte ERP systém na automatickú expedíciu?

Máte internetový obchod a k nemu jeden expedičný sklad alebo sieť predajní, ktorú potrebujete integrovať do internetového obchodu a využiť automatizovanú expedíciu zo všetkých skladov? Pre ERP ANS to nie je problém. Nastavíme v ERP AN Systems expedičný proces tak ako Vám to bude vyhovovať, prípadne Vám poradíme ako to optimalizovať. Zistite viac o systéme pre automatickú expedíciu.

ERP systéme pre logistiku

Hľadáte ERP systéme pre logistiku?

Warehouse Management System ERP systému AN Systems bol vyvinutý, pre rýchlu a bezproblémovú správu skladu pre stredné a väčšie firmy Kľúčom k úspechu ERP systému AN systems je rýchlosť a presnosť. WMS skladový manažment ERP systému AN Systems automatizuje všetko, čo si dokážete predstaviť. Zistite viac o našom systéme pre logistiku

riadeny sklad 2

Široké spektrum použitia

riadené sklady

Automatizácia procesov

riadeny sklad 3

Optimalizácia obehu dokladov

riadeny sklad 4

Vysoká parametrizovateľnosť

CHCETE SA PORADIŤ S NAŠIM EXPERTOM?

Kontaktujte nás a získajte viac info a nezáväznú ponuku