Novinky v našom ERP systéme pre zahraničnú distribúciu a jazykové mutácie

13. mája 2024

s radosťou vám prinášame najnovšie aktualizácie nášho ERP systému, ktoré vám môžu ešte lepšie pomôcť spravovať vaše zahraničné distribučné operácie a viacjazyčné prostredie. Tieto úpravy sú dôkazom nášho neustáleho úsilia o zlepšenie a inováciu, aby sme vám mohli poskytnúť tie najlepšie služby.

 

 1. Administrácia skladov a eshopových zákaziek v rôznych jazykoch
  Teraz môžete spravovať skladové zásoby a objednávky vo vašom eshope v českej, slovenskej a anglickej verzii. To vám umožní efektívnejšie komunikovať s vašimi zákazníkmi naprieč rôznymi jazykovými prostrediami.
 2. Rozšírená podpora pokladní
  Naše pokladničné systémy teraz podporujú českú, slovenskú, poľskú, maďarskú a anglickú verziu. Navyše sú pripravené na ďalšie jazykové mutácie, aby ste mohli bez problémov expandovať do nových trhov.
 3. Fiskalizácia pokladní pre viac krajín
  Sme hrdí na to, že naše pokladničné systémy sú teraz plne kompatibilné s legislatívou v Českej republike, Slovensku, Poľsku, Maďarsku, Slovinsku a Chorvátsku, čo zjednodušuje vaše fiškálne povinnosti.
 4. Efektívne zásobovanie predajní v zahraničí
  Nové funkcie umožňujú pravidelné zásobovanie vašich vlastných aj franšízových predajní v cudzích krajinách, a to podľa odpredajov alebo limitných zásob, čo vám pomôže optimalizovať vaše dodávateľské reťazce.
 5. Centrálna správa objednávok z viacerých eshopov
  Administrácia a expedícia objednávok z viacerých eshopov v rôznych jazykových a menových verziách teraz prebieha pohodlne z jedného centrálneho skladu, čo vám ušetrí čas a úsilie.
 6. Integrácia s marketplace a prioritizácia predajných kanálov
  Príjem objednávok cez API a ich expedície pre rôzne online trhovisko sú teraz jednoduchšie ako inokedy. Naše systémy umožňujú efektívnu alokáciu tovaru podľa priorít jednotlivých predajných kanálov, čo vám pomôže maximalizovať vaše predaje.

 

Sme nadšení, že môžeme tieto nové funkcie priniesť našim zákazníkom. Pokiaľ máte záujem o niektorú z vyššie menovaných funkcií alebo potrebujete upraviť váš súčasný ERP systém AN systems, neváhajte nás kontaktovať.