Implementácia Balíkobot do ERP AN Systems

25. apríla 2023

V dnešnej dobe online obchodovanie rastie veľmi rýchlym tempom a preto je dôležité mať efektívny a spoľahlivý systém doručenia objednávok. Jedným z najlepších nástrojov na trhu je Balíkobot – systém, ktorý umožňuje rýchle a jednoduché doručovanie balíkov. V tomto článku sa pozrieme na to, ako implementovať Balíkobot do ERP systému AN Systems a aké výhody to prináša.

AN Systems je ERP systém, ktorý umožňuje spravovať obchodné procesy a zákaznícke objednávky v jednom zjednodušenom rozhraní. Balíkobot je služba doručovania balíkov, ktorá ponúka viac ako 10 prepravných spoločností. Tieto dve služby môžu byť spojené pre zabezpečenie rýchlej a efektívnej expedície objednávok.

Prvým krokom pri implementácii Balíkobotu do ERP systému AN Systems je registrácia účtu na webovej stránke Balíkobot.sk. Po registrácii je potrebné zadať API kľúč do AN Systems, aby bolo možné využívať Balíkobot. API kľúč je jedinečný kód, ktorý umožňuje komunikáciu medzi ERP systémom a Balíkobotom.

Výhodou integrácie Balíkobotu do ERP systému AN Systems je, že zákazníci môžu získať informácie o doručení svojho balíka prostredníctvom jednoduchého online rozhrania. AN Systems dokáže zobraziť stav doručenia balíka aj s prípadnými chybami, ako sú napríklad oneskorené doručenie alebo vrátenie balíka. Okrem toho si môžu zákazníci zvoliť rôzne druhy doručenia, ako je doručenie na poštu, kuriéra alebo do výdajného miesta.

Pre firmy je integrácia Balíkobotu do ERP systému AN Systems výhodná aj z ekonomického hľadiska. Balíkobot dokáže automatizovať procesy doručovania, čo znižuje náklady a zvyšuje efektivitu. Okrem toho je Balíkobot schopný vypočítať náklady na prepravu a vrátiť najlepšiu cenu za doručenie balíka. To znamená, že firmy môžu ušetriť peniaze pri preprave svojich výrobkov.

Integráciu Balíkobotu do ERP AN systems sme pripravovali pre našich klientov (doplniť mená). Potrebujete zintegrovať aj vy Balíkobot, prípadne vyriešiť komplexne firemné procesy pre maloobchod, veľkobchod či logistiku? Neváhajte nás kontaktovať TU.