Implementácia AN Systems v spoločnosti Orsay

27. februára 2023

V dnešnom článku sa pochválime jednou z našich implementácií. Jedná sa o spoluprácu s Orsay na Slovensku a v Čechách. Bola to rýchla a intenzívna implementácia a tešíma sa na ďalšiu spoluprácu.

Implementácia podnikového informačného systému AN Systems bola rýchlou a efektívnou skúsenosťou pre našu spoločnosť. Naším hlavným cieľom bolo optimalizovať procesy spojené s predajom módneho tovaru v našich 100+ predajniach v Českej a Slovenskej republike.

Jedným z kľúčových faktorov úspešnej implementácie bolo zabezpečenie, aby sa systém dal rutinne používať v predajniach do 30 dní od spustenia. To bolo dosiahnuté vďaka dobrému plánovaniu a úzkej spolupráci medzi našim tímom IT a tímom predajní. Vďaka tomu sa nám podarilo dôsledne splniť všetky požiadavky našich 130+ aktívnych užívateľov a 30+ aktívnych terminálov v expedičnom sklade.

Systém AN Systems umožnil automatizovať procesy zásobovania predajní podľa limitných zásob, čo znamená, že sa predajne už nemusia starať o to, aby boli dostatočne zásobené. Tiež sme mohli zlepšiť expedíciu eshop zákaziek, čo bolo veľkou výhodou pre našich zákazníkov.

Systém tiež umožnil implementovať zákaznícky bodový systém, ktorý zvyšuje lojalitu našich zákazníkov. Tlač zákazníckych kupónov na predajniach umožňuje zákazníkom ľahko uplatniť svoje kupóny, čo zvyšuje ich spokojnosť. Predaj a uplatnenie darčekových šekov na eshope aj predajni súčasne uľahčuje proces pre našich zákazníkov.

Jednou z dalších výhod systému AN Systems je možnosť exportu dát pre ORSAY Power BI. Toto umožňuje našim manažérom lepšie analyzovať dáta a robiť informované rozhodnutia pre rast našej spoločnosti.

Vyjadrenie spoločnosti Orsay:

Velkou výzvou byla hlavně nutnost urychlené implementace systému AN Systems po převzetí společnosti Orsay. Díky profesionálnímu týmu, který přesně věděl co dělá, se to podařilo. Veškeré logistické a prodejní procesy se podařilo zvládnout během několika málo týdnů, což u projektu velikosti Orsay považuji za velký úspěch.

Lukáš Kosprt,
Chief product officer